Menu

  O nás

  Cestovní kancelář Skalla CZ, s.r.o. se sídlem v Hradci Králové působí na českém trhu cestovního ruchu od roku 1996, původně pod názvem CK SKALLA. Od roku 2001 je naše cestovní kancelář známa výhradně pod názvem SKALLA CZ s.r.o. (IČ 25961292).

  Cestovní kancelář SKALLA CZ je již 27. sezónu jednou z nejvýznamnějších cestovních kanceláří ve východních Čechách, která nabízí převážně levnější letní pobyty do Itálie a Chorvatska s vlastní či autobusovou dopravou, do kempů u moře, apartmánů, penzionů a hotelů. Za svou mnohaletou existenci se tak může pyšnit desetitisíci spokojených klientů.

  V adventním čase u nás naleznete širokou nabídku jednodenních výletů do evropských měst v Rakousku, Německu a Polsku, kde si můžete vychutnat vánoční atmosféru adventních trhů.

  V zimním období nabízí cestovní kancelář SKALLA CZ lyžařské zájezdy, převážně do italských Dolomit, a to s kompletním servisem.

  V naší nabídce nechybí ani lázeňské a wellness pobyty ve Slovinsku po celý rok.

  V roce 2004 jsme se stali řádným členem prestižního profesního sdružení subjektů cestovního ruchu v ČR - Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, z.s. (AČCKA).

  SKALLA CZ s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Hradci Králové, oddíl C, vložka 17715.

  SKALLA CZ s.r.o. je rodinnou cestovní kanceláří, která má sjednáno pojištění záruky pro případ insolvence u pojišťovny UNIQA.

  Veškeré informace o zájezdech pořádaných cestovní kanceláří SKALLA CZ, s.r.o. naleznete na těchto webových stránkách a v naší pobočcce v Hradci Králové.

  Děkujeme za dosavadní důvěru našim stálým zákazníkům a přejeme všem příjemnou dovolenou s cestovní kanceláří SKALLA CZ, s.r.o.